#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Gameforge SoulWorker’i Avrupa ve Kuzey Amerika piyasasına sürüyor

Yeni aksiyon MMORPG’siyle etkileyici anime tarzında ve kıyamet sonrası bilim kurgu ortamında enerjik savaşlara tanık olun
Karlsruhe, 27.04.2016 – Gameforge, Güney Koreli geliştirici stüdyosu Lion Games ile işbirliğini ve SoulWorker’i Avrupa ve Kuzey Amerika’da yayınlayacağını beyan ediyor.

Gameforge’nin SoulWorker’den sorumlu ürün müdürü Daniel Werner, “SoulWorker sayesinde artık Avrupalı ve Kuzey Amerikalı oyuncuların en büyük isteklerini karşılayabileceğiz.” dedi ve şu sözleriyle devam etti: “SoulWorker’in sıra dışı tarzı özellikle anime hayranlarında büyük ilgi uyandıracak. Bu inanılmaz derecede sevilen oyunu piyasaya sürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

SoulWorker, Güney Kore’ye özgü sürükleyici anime tarzında aksiyon dolu bir MMORPG’dir. Oyunun odağında üçüncü şahıs nişancısı konumunda şiddetli çatışmalar yer alıyor. Oyuncular genç bir seçkinin rolünde kıyamet sonrası bilim kurgu dünyasında tehlike saçan güçlere karşı klavye, tuş ve isteğe bağlı olarak controller yardımıyla savaşabiliyor. Her karakter, sınıfını ve silahını etkileyen intikam ya da çılgınlık gibi çok yoğun duygulara sahip olabiliyor. Genç kahramanları SoulWorker yapan zaten söz konusu duyguların kazandırdığı yeteneklerdir. Bu yetenekleri savaş esnasında sınıfına özgü saldırı ve savunma manevralarında kullanabiliyorlar.

Böylesi otantik bir anime tarzı görülmedi

Japon animelerin ve aksiyon dolu MMORPG’lerin hayranı olanlar HAVOK Vision Engine+ kullanan SoulWorker sayesinde film sahnelerini aratmayan bir oyun macerasına hazır olabilir. Sürükleyici hikayesi, inceden inceye hazırlanmış Cel-Shading animasyonları, ara sahneleri ve sesli YZK diyalogları; anime hayranlarında ilk saniyeden itibariyle hayranlık uyandıran filmlere layık sıra dışı bir görsellik sunuyor.

Alışılagelenden farklı taptaze sınıflar göreceksiniz, örneğin “Uğuldayan Gitar”: Saldırı ve şifa efektleri için silah yerine büyülü bir elektronik gitar çalar ve türünün tek örneği olarak başka boyutlardan gelen tehlikelere karşı savaşır.

 

SoulWorker’de oyuncuları neler mi bekliyor?

 • İnsanlığın kurtarılışını canlandıran sürükleyici bir anime hikayesi

Sürüler halindeki düşmanlar SoulWorker dünyasını tehdit ediyor. Bunların arasında sadece insanlığı yok etme peşinde olan başka boyutlardan gelen yaratıkların dışında, özel askeri kitleler ve güç uğrunda gözü dönmüş başka halklar da yer alıyor.

 • Oyunun başlangıcında dört sınıf

Oyunun başlangıcında oyunculara dört anime tarzında sınıf sunulur. Oyuncular “Kılıçşör”, “Orakşör”, “Silahşör” ya da “Uğuldayan Gitar” sınıfları arasında seçim yapabilir. Efekt ve aksiyon yüklü gerçek zaman savaşlarını, yüksek performanslı bir üçüncü şahıs nişancı bakış açısından dolu dolu izleyebilirsiniz.

 • Muhteşem PvE içerikli macera dolu zindanlar

Efsaneye uygun patronlar içeren ve farklı zorluk derecelerinde 100’ü aşkın PvE zindanı bulunur. Başlangıçtaki mahzenler SoulWorker’i anlatırken maceracılar yüksek seviyeli bölgelerde ya da günlük mücadelelerde ganimet peşine düşer.

 • Açık muharebe alanında kitle savaşları için özel PvP bölgesi

“6. mıntıka”, oyuncuların birbirleriyle savaştığı PvE bölgelerinin sınırında bulunan tehlikeli bir bölgedir. Bölgenin ortasındaki gözü dönmüş canavarlar ve devasa patron heyecanı doruğa çıkarır.

 • Zanaat, Loncalar, Konutlar ve dahası

Zanaat alanında sadece karbon kağıdı yöntemiyle çok sayıda nesne üretilebilir. Ayrıca oyuncular bir grup ya da lonca kurabilir ve hatta arsa bile alabilir. Evinizi ocağınızı çok sayıda mobilyayla döşeyebilirsiniz. Zırh, silah ve belli güçlendirme sihirleri kazandıran özel kartların alışverişini yapabileceğiniz kullanışlı bir Pazar Yeri de mevcut.

 

SoulWorker hakkında

Lion Games’ten çıkma SoulWorker bilgisayarlarda oynanan anime tarzında bir üçüncü şahıs nişancı aksiyon MMORPG’sidir. Oyuncu SoulWorker rolünde kıyamet sonrası bilim kurgu dünyasında insanlığın kurtarıcısı olarak seçilmiş; klavye, tuş ve isteğe bağlı olarak controller yardımıyla savaşabilecek. Genç kahramanları 100’ü aşkın PvE zindanı ve efsaneye özgü patronlar bekleyecek. Yapay zekaya karşı yapılan savaşın dışında geniş kapsamlı bir PvE bölgesinde loncalar ve oyuncular birbirleriyle savaşacak. Her bir karakterin yeteneğine vurgu yapan ve intikam, çılgınlık, sevinç ya da üzüntü gibi duyguları gösteren eşsiz bir duygu sistemi sizleri bekliyor. Bu duygulara odaklanıldığında sınıfa özgü silahlarla etkili savunma ya da saldırı yetenekleri tetiklenebiliyor.

 

Gameforge hakkında

Gameforge, 20’den fazla oyun ve 450 milyondan fazla kayıtlı oyuncudan oluşan bir portföyle devasa çok oyunculu çevrimiçi oyun (MMO) alanında Batı dünyasının lider sağlayıcısıdır. Karlsruhe merkezli şirketler grubu, oyunlarını 75’ten fazla ülkede oyunculara ulaştırıyor ve yaklaşık 450 kişiye istihdam sağlıyor.  Portföyünde, ödüllü AION Free-to-Play, TERA: Fate of Arun, Avrupa’nın en başarılı MMO oyunu Metin2, HEX: Shards of Fate, Orcs Must Die! Unchained, Runes of Magic, Elsword ve Wizard101 gibi istemci tabanlı oyun dünyaları bulunuyor. Ayrıca sevilen klasik OGame ve Ikariam gibi tarayıcı tabanlı oyunların yanı sıra gittikçe artan sayıda mobil oyun da bunlara dahil. Daha fazla ayrıntı için: http://corporate.gameforge.com/.

 

Lion Games hakkında

SoulWorker gibi MMORPG tarzında çevrimiçi oyunlar üreten Lion Games, Güney Kore’nin Seul şehrinde bulunuyor. 2011 yılında kurulan Lion Games dünya çapındaki topluluğa en iyisini sunmak için ekipçe önemli fikir ve düşüncelerle oyunun geliştirilmesinde katkıda bulunuyor. İşlerine tutku ve fanteziyle sarılan çalışanların her biri, oyun sektöründeki hızlı değişimlerin üstesinden gelebilecek çalışanlardır. Sevinci ve mutluluğu bütün dünyayla paylaşmak Lion Games’in yaşam felsefesi haline geldi.

 

Unvan:SoulWorker
Tür:Aksion MMORPG’siPlatformBilgisayar
Yayıncı:GameforgeGeliştirici:Lion Games
Yayınlanma tarihi: 

Henüz belli değil

 
USK:Henüz derecelendirilmemiş

 

 

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

4 Comments

Leave a Reply

  Bir cevap yazın

  Loading…

  DROPZONE GERİ DÖNDÜ !!

  Captain America: Civil War İnternete Düştü!.