#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Gakuen Babysitters Animesi Ocak’ta Çıkıyor!!

Hari Tokeino‘nun Gakuen Babysitters mangasının anime uyarlaması için açılan resmi Twitter hesabında animenin Ocak’ta yayınlanacağı duyuruldu. Mart ayındaki AnimeJapan 2017‘de verilen bilgide animenin 2018’in ilk çeyreğinde çıkacağı söylenmişti. Seri TokyoMX, BS11 ve Animax‘te yayınlanacak.

Shuusei Morishita seriyi Brains Base animasyon stüdyosunda yönetiyor. Yuuko Kakihara (Chihayafuru 2 , Orange) serinin kompozisyonuyla ilgileniyor, Satoshi Motoyama (Aho Girl, Skip Beat!) ses yönetmeni olarak görev yapıyor ve Mina Ousawa (Kiss Him, Not Me yan karakter tasarımcısı ve animasyon şefi) karakterleri tasarlıyor.

Manga Ryuuichi ve Kotarou Kashima kardeşleri konu alıyor . Ryuuichi lise öğrencisidir ve Kotarou ise henüz yeni yürümeye başlamıştır. Aileleri bir uçak kazasında öldükten sonra, iki kardeş kendilerini, oğlu ve gelinini aynı uçak kazasında kaybeden Morinomiya Akademisi‘nin müdiresiyle yaşarken bulur. Müdire, kardeşlerin kendisiyle yaşamasına bir şartla izin verir; Ryuuichi akademinin anaokulunda çocuk bakıcısı olarak çalışacaktır.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

SAO’nun Sanal Gerçeklik Oyunu Çıkıyor!!

Fate/Apocrypha Hizmetkarlarının Gerçek Hikayeleri!!