Anime Haber, Film

Fullmetal Alchemist Live Action Yeni Tanıtım Videosu !!

Hiromu Arakawa‘nın Hagane no Renkinjutsushi / Fullmetal Alchemist mangası’nın Live Action filmi uyarlaması için resmi web sitesi, geçen yılın sonlarında açıklanan ilk videoların ardından Elric kardeşlerin çocukluklarını tanıtan 50 saniyelik bir fragmanı yayınladı.

https://youtu.be/oZhOVnowpAM

Yönetmen Fumihiko Sori (Ping Pong, Vexille, Ashita no Joe) filmin teknik yönü hakkındaki yorumları :

” Hollywood’un Japonya’nın çok ilerisinde olduğu doğrudur. Fakat yükseğe zıplarsak, şimdiye kadar hiç bulunmadığımız seviyeye ulaşmak için yeterli teknolojiyi topladık. Bu, bu filmi denememe izin veriyor. Bu filmde hiç kimsenin gitmediği yere ulaşmak istiyorum. Ancak teknoloji sadece hikayeyi desteklemek için kullanılmalıdır. Bir film için en önemli şey hikayesi. Teknolojinin hikayeyi sıkı tutabilmesi harika bir şey. “

23 yaşındaki Ryosuke Yamada, Japon idol grubu Hey! Say! JUMP, kahraman Edward Elric olarak gösterilirken, 24 yaşındaki moda modeli / aktris Tsubasa Honda ana kahramanı Winry Rockbell‘i canlandırıyor. Al’in metal halini seride Rie Kugimiya seslendirmişti fakat film için herhangi bir açıklama gelmedi.

Filmin üç aylık çekimleri Japonya‘da 2016 yılının Ağustos ayında tamamlandı ve 1 Aralık 2017‘de yayınlanacak.

Daha önce yayınlanan tanıtım videosu :

https://youtu.be/A92LMSgRiQM

Filmin posteri ise :

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın