Final Fantasy XII Zodiac Age PS4

Square Enix, 26 Nisan’da ”FF XII The Zodiac Age PlayStation 4” oyununa bir video akışı yapmaya başladı. “FFXII’yi anlamak: 120 saniyede TZA” videosunda Vaan ve Penelo, videoyu anlatıyor ve oyunun özelliklerini özetliyor; yüksek hız modu, otomatik kaydetme işlevi ve zodyak iş sistemi.

Oyun 11 Temmuz’da Kuzey Amerika ve Avrupa’da ve Japonya ve 13 Temmuz’da Asya’da satışa sunulacak. Oyun, bir Collector’s edition (Kolleksiyoncu seti) ve Sınırlı Sürüm ile birlikte gönderilecek.

Collector’s Edition 199.99 USD’ya mal olacak ve sadece Square Enix’in çevrimiçi mağazasında satışa sunulacak. Baskı, Hakim Magister’ları içeren bir dizi büst, oyunun soundtrack’inin, Collector’s Edition’a özel tasarımı ile bir çelik kitabı, karakterlerini içeren altı adet sanat kartının ve oyunda kilidini açmak için orijinal soundtrack’in dijital bir kodunu içeren bir dizi büst içermektedir.

Sınırlı Sürümün fiyatı 49.99 ABD Doları olacak. Baskı, Akihiko Yoshida tarafından tasarlanmış bir çelik kitaba ve oyunda orijinal müziğin kilidini açmak için dijital bir koda sahip olacak.

Oyunun standart baskısı tersinir (geri dönüşümlü) bir kapak olacak.Oyunun dijital sürümünü önceden sipariş edenler, PlayStation 4 menü teması ve Hitoshi Sakimoto tarafından dört müzik parçasına sahip olacak.

Final Fantasy XII The Zodiac Age, Final Fantasy XII’nin uluslararası sürümünün yüksek çözünürlüklü PlayStation 4 remaster’ıdır. Oyun, arka planlar, karakter modelleri ve yazı tipi ile film sahneleri için HD yükseltmeleri içeriyor. Oyun aynı zamanda hem İngilizce hem de Japonca ses parçalarına sahip olacak. 7.1ch etrafınızı çevreleyen surround ses sistemi, orijinal soundtrack ve yeniden kaydedilmiş bir soundtrack olacak. Oyuncular oyunun ayarlarında iki soundtrack arasında geçiş yapabilecekler. Ayrıca, yeni oyun, yükleme süresini kısaltır, bir otomatik kaydetme işlevi ekler ve yüksek hızlı modu geliştirir.

Final Fantasy XII Uluslararası Zodyak İş Sistemi oyunu, 12 farklı Lisans Kurulunu (orijinal oyunda olmayan biri) 12 farklı işi temsil eden yeni bir iş sistemini kullandı. Oyun ayrıca, yeni yükseltme ve değişiklikler arasında yeni bir deneme modu ve yeni bir oyun artı özelliği de içeriyordu.

Square Enix, 2006 yılında Japonya ve Kuzey Amerika’da ve 2007’de Avrupa’da PlayStation 2 için Final Fantasy XII’yi piyasaya sürdü. Oyunun Final Fantasy XII Uluslararası Zodyak İş Sistemi versiyonu Japonya’da sadece 2007’de gönderildi.

Bir Cevap Yazın

Loading…

Persona 5 Oyunundaki Mekanların Gerçek Hayatla Karşılaştırılması!

Ookami to Koushinryou İnceleme