#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Fate/stay night Heaven’s Feel’in 3. Tanıtım Videosu Yayınlandı

Fate/stay night: Heaven’s Feel üçlemesinin resmi internet sitesinde 3. tanıtım videosu yayınlandı.

İlk film, Fate/stay night: Heaven’s Feel I. presage flower, Japonya’da 14 Ekim’de vizyona girecek.

Tomonori Sudou (Fate/stay night: Unlimited Blade Works ve Fate/Zero‘nun animasyon yönetmeni) filmleri yönetiyor ve ufotable da animasyonu üstleniyor. Yuki Kajiura (Fate/stay night: Unlimited Blade Works, Fate/Zero) filmin müziklerini hazırlayacak. Takahiro Miura filmin hikaye şeritlerini hazırlayacak. Aimer filmin açılış ve kapanış müziklerini üstleniyor.

Filmin konusu ise şöyle (Fate/stay night serisiyle ilgili spoiler içerir):

Filmin hikayesi Rin Tohsaka‘nın küçükken Matou ailesi tarafından evlat edinilmiş öz kardeşi Sakura Matou etrafında dönüyor. Matou ailesi, Sakura‘ya güçlü büyü yetenekleri kazandırmak amacıyla işkenceli eğitimler verir. Sakura normalde Kutsal Kase Savaşı’na girmek istemiyordur ancak Shirou‘yla yaşadığı romantik ilişki yüzünden aşk gözünü kör eder ve Berserker‘ı çağırarak savaşa katılır. Sakura Kutsal Kase Savaşı’nın yön değiştirmesinde çok önemli rol oynar ve acı verici kaderine yürümesi sırasında Shirou‘ya destek olur.

“Heaven’s Feel” orijinal Fate/stay night görsel romanının içinde yer alan bir hikaye. Hikayenin bir manga uyarlaması Mayıs 2015‘te yayınlandı.

Fate/stay night: Unlimited Blade Works hikayesinin anime uyarlaması Ekim 2014‘te gösterime girdi. İlk Fate/stay night hikayesi ise 2005 yılına ait.

İlk 2 tanıtım videosu da aşağıda:

https://www.youtube.com/watch?v=SHGVW9TsodE

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

“Steins;Gate World Line 2017-2018 Project” Tanıtım Videosu Yayınladı

Gintama’nın Live-Action Filmi 14 Günde 2 Milyar Yen Kazandı!!