#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Fate/Grand Order Oyununun İngilizce Versiyonu 1 Milyon İndirildi!

Aniplex USA, Perşembe günü Fate/Grand Order akıllı telefon oyununun İngilizce versiyonunun 1 milyon indirmeye ulaştığını duyurdu. Bu dönüm noktasını kutlamak için, oyunda ilk kez 5 yıldızlı Berserker sınıfı Hizmetkar Sakata Kintoki gösterildi.

İlave olarak, Aniplex USA, Facebook gönderisinin 10,000 beğeni ve 2,000 paylaşıma ulaşması üzerine daha fazla ödül dağıtacak. Oyuncular 7 ile 21 Eylül arasında giriş yaparak ödüllerini alabilecekler.

Aniplex, Fate/Grand Order‘ın akıllı telefon oyununu Japonya’da 2015 yazında yayınladı ve şimdiye kadar 9 milyondan fazla indirmeye ulaştı. Oyun İngilizce olarak Birleşik Devletler ve Kanada’da 25 Temmuz’da yayınlandı. Oyun, yayınlanmasından sonraki 12 saat içinde 100,000′den fazla kez indirildi.

Oyunu temel alan 74 dakikalık Fate/Grand Order: First Order anime filmi Japonya’da 31 Aralık’ta yayınlandı . Aniplex of America, Crunchyroll ve Daisuki de aynı gün animeyi yayınladı. Aniplex of America animenin Blu-Ray Disc’ini Kuzey Amerika’da 24 Ekim’de Japonca ve İngilizce seslendirmeyle yayınlayacak.

Yapımcılar ayrıca 14-17 Temmuz arasında oyundan esinlenen bir sahne oyununu Tokyo, Roppongi‘deki Zepp Blue Tiyatrosu‘nda gösterime açtı. Ek olarak 2 manga uyarlaması üzerinde de çalışılıyor. Fate/Grand Order -mortalis:stella- , Ichijinsha‘nın Monthly Comic Zero-Sum dergisinde 28 Temmuz’da çıkmaya başladı ve Fate/Grand Order -turas realta- da Kodansha‘nın Bessatsu Shounen Magazine dergisinde 9 Ağustos’ta çıkmaya başladı.

Type-Moon, Aniplex, Delight Works Inc. ve Sega beraber gelecek yıl Japon atari salonlarında oynanması için Fate/Grand Order Arcade oyunu üzerinde çalışıyor. Fate/Grand Order VR feat Mash Kyrielight oyunu sanal gerçeklik oyunu olarak PS VR üzerinde bu yılın kışında piyasaya sürülecek.

Diğer anime haberleri için HABERLER sekmesine tıklayabilirsiniz.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Yamada-kun to 7-nin no Majo Tanıtım ve İnceleme!!

Bakuman Tanıtım ve İnceleme!!