#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Fate/Extra Last Encore Animesi İçin 3. Tanıtım Videosu Yayınlandı!!

Fate/Extra oyununun anime uyarlaması için açılan resmi internet sitesinde Cumartesi günü 3. tanıtım videosu yayınlandı. Anime, Fate/Extra Last Encore başlığıyla önümüzdeki kış sezonunda gösterime girecek.

https://dai.ly/x5vassu

İnternet sitesinde ayrıca bir görsel ve 2 ana karakter seslendirmeninin adını yayınladı. Hakuno Kishinami olarak Atsushi Abe, ve Saber olarak Sakura Tange oynayacak.

Akiyuki Simbo (Puella Magi Madoka Magica) animeyi yapacak olan stüdyo SHAFT‘ın ana yönetmeni olacak. Yukihiro Miyamoto dizi yönetmeni olarak görev yapacak ve Masaaki Takiyama da karakterleri Rco Wada‘nın (Wadarco) orijinal tasarımlarını temel alarak tasarlayacak. TYPE-MOON ve Marvelous orijinal oyunun yatırımcıları ve orijinal Fate/stay night serisinin yaratıcısı Konoko Nasu animenin derlemesini üstlenecek. Satoru Kousaki (Bakonogatari, Haruhi Suzumiya no Yuuutsu) serinin müziklerini hazırlayacak.

Kişisel bir görüş olarak, Fate/stay night: UBW ve Fate/Zero‘nun animasyonunu yapan ufotable stüdyosu yerine SHAFT‘a yaptırılacak olması beklentilerimi biraz düşürse de iyi bir seri olmasını umuyorum 🙂

Kaynak: Anime News Network

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Durarara !! Tanıtım Ve İnceleme !!

Bilinmeyen Muhteşem Vocaloid : Himeringo!