Destiny oyunu, özellikle konsol oyun bağımlıları tarafından sevilerek oynanmaktadır. Bungie’ nin geliştirdiği ve Activision’ nun yayımladığı Destiny oyununda haftanın birkaç günü oyunda küçük görevlerin çıkması, bu görevlerin başarılı ile bitirilmesi durumunda oyunculara ender olan hediyeler verilmesi oyuncuları bu oyuna daha çok bağlamaktadır. Bağımlılık yaratan Destiny için önümüzdeki ay içerisinde The Taken King adı verilen bir genişleme paketi çıkarılacak. The Taken King genişleme paketi, 15 Eylül 2015’ de PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360 platformları için yayınlanacak.Bu paket ile birlikte oyuna değişik mini görevler gelecek. Bunun haricinde ise oyuna 8 farklı ve yeni harita eklenecek. Şimdi bu haritalara bir göz atalım.

1) Bannerfall: Bannerfall haritası Last City, Bannerfall ve Earth’ de olacak ve Guardian’ ların ziyaretine açık olacak. Bu harita da saklanma yerleri ve kentsel çevreler bulunmakta.

Bannerfall

2) Frontier: Eğer pusuya yatmayı seviyorsanız bu harita tam da size göre. Frontier haritası bir tren alanında geçmekte.

Frontier

3) Crossroads: Aslında Destiny oyunun giriş videosunun içerisinde yer alan gezegene inilen yere benzeyen Crossroads haritası Mars’ ta geçiyor.

Cross

4) Sector 618: Kare bir şekile sahip olan Sector 618 haritası eski Rusya’ daki Cosmodrome duvarlarında varlığını sürdürüyor.

Sector

5) Ghost Ship: Düşük yer çekimi olan bu harita da ise av tüfekleri ile harikalar yaratabilirsiniz.

Ghos

6) Ezile: Ezile haritası ise yeraltı mezarlarına sahip olan bir hapishanede geçmekte.

Ex

7) Memento: Frontier haritası gibi pusucular için çok uygun olan Memento haritasında European Dead Zone yapısına geri dönülmüş.

Mem

8) Vertigo: Geçtiğimiz 7 harita arasında en ilginç harita olan Vertigo ise Merkür’ de geçiyor. Ve bu harita da tek bir tane kontrol merkezi var!

Vert

Back to list

Bir cevap yazın