Platinum End

Platinumend01

 

Tsugumi Ohba ve Takeshi Obata ikilisi (Death Note-Bakuman) bu pazartesi günü yeni mangaları olan Platinum End ile ilgili bir görsel yayınladı. Ohba ve Obata aynı zamanda mangaları ile ilgili ufak açıklamalarda da bulundu. Hikaye hayatında umuda yer vermeyen Mirai Kakehashi ve bir melek etrafında geçiyor.

Hikaye Shueisha’nın Jump SQ dergisinde 4 Kasımda başlayacak.Ancak tanıtım amacıyla Shonen Jump dergisinde de 5 Ekimde ilk 8 sayfası yayınlanacak.Takipçileri bu ikilinin yeni hikayelerini de sabırsızlıkla bekleyecek gibi görünüyor.

Ohba-Obata ikilisi asıl ünlerini Death Note ile kazanmıştı.Death Note’u 2003-2006 yılları arasında yapmışlardı ve 30 milyonun üzerinde satış rakamına ulaşmışlardı. Ardından 37 bölümlük anime,3 live-action film ile başarılarını sağlamlaştırdılar.

Diğer hikayeleri ise Bakuman. Kendilerinin mangaka olma yolundaki maceralarını anlatan eğlenceli bir seri.Bakuman ise 2008-2012 arasında yayınlanmıştı.15 milyon’dan fazla kopya satmıştı. Ardından da 3 sezonluk anime serisi gelmişti.

::asci::

 

Related Posts

Bir cevap yazın