#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Darwin’s Game Manga’sı Anime Oluyor

Dünyaca ünlü manga Darwin’s Game‘de animeye çevirilen mangalar arasında yerini alıyor sonunda. Ülkemizde de oldukça bilinen Darwin’s Game manga‘sı sonunda animeye çevrileceği için oldukça heyecanlıyım. Siz de heyecanlı mısınız? Anime için bir teaser yayınlandı lakin animeden çok manga içerikli bir teaser.

Akita Shoten’in 2012 yılında Bessatsu Shounen Champion dergisinde yayınlamaya başladığı manga şimdiye kadar toplamda 15 cilt çıkardı. 2 milyardan fazla kopya satan seri Ağustos’ta 15. cildini çıkardı.

Henüz anime hakkında fazla bir bilgi yok. Kim yönetecek, kim senaryo ile ilgilenecek ya da kim seiyuuluk yapacak. Bunlar henüz bir gizem.

Anime hakkında sadece bu görsel yayınlandı.

Umarım çizimler böyle olmaz. Çünkü şiddet dolu bir manga bu ve bu tarz çizim ne bileyim fazla yumuşak yaparmış gibi. Siz ne dersiniz?

Manga hakkında bilgisi olamayanları da bilgilendireyim.

Tür: Aksiyon – Gizem – Shounen

MAL Puanı: 7,83

Konusu: Sudo Kaname’nin telefonuna bir gün bir mesaj gelir. Bilmeden bir tuşa basar ve kendini birden Darwin’s Game adlı bir oyunun içinde bulur. Saçma bir oyun olduğunu düşünüp oyunla ilgilenmez. Lakin okul çıkışı telefonuna bir mesaj gelir. Panda maskeli bir oyuncu onu oyuna davet ediyordur. Telefondaki karakterin elinde bir bıçak vardır. Kaname ne olduğunu anlamaz ve oyunu kabul eder. Kafasını kaldırdığında ise Panda maskeli elinde bıçak olan birinin ona baktığını görür ve adam birden ona saldırır. Oyunun sandığı gibi basit bir şey olmadığını anlayan Kaname’nin oyunu oynamaktan başka şansı yoktur. Çünkü Darwin’s Gameden çıkış yoktur.

Umarım animeyi de manga gibi güzel yaparlar. Çünkü ben bu serinin fanıyım.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

wz

Wz Animesi İçin Detaylar Açıklandı

Zoku Owarimonogatari

Zoku Owarimonogatari Anime Tanıtım Videosu Yayınlandı