#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Danmachi Yeni Sezonu: Sword Oratoria Duyuruldu

Danmachi: Sword Oratoria

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka Gaiden: Sword Oratoria ismi ile Danmachi yeni sezonu yayınlanacak.

Suzuki Youhei‘nin yönettiği animemiz J.C.Staff tarafından hazırlanacak ve Nisan 2017‘den itibaren Japonya’da yayınlanacak.
Bu sezon devam sezonu olmayacak fakat merak etmeyin gayet güzel bir seri olarak karşımıza çıkacak. Yeni sezonda ana karakterimiz Aiz olacak ve hikaye Aiz‘in Bell‘i kurtardığı yerden başlayacak veya sezon orada bitecek kesin bir bilgi yok ama iki türlüde iki hikaye eninde sonunda birbirine bağlanacak. Bu sezon ya Aiz‘in geçmişini yada önceki sezonla aynı zamanda fakat ana karakterin Aiz olduğu bir sezon olacak.

Yazar Notu:

Bu sezondan beklentilerim var aynı zamanda bilmek istediğim önemli birşey var Aiz Bell‘e nasıl bu kadar hızlı gelişebildiğini soruyordu Bell’de hedeflediği biri kadar güçlü olmak ve bulunmak istediği bi konum ( Aiz‘in sevgilisi olma.) olduğu için demişti ve Aiz‘de benim gibi demişti bu sezonda Aiz’in hedefinin ne olduğunu öğreniriz ve umarım ki Bell ile ilişkilerini kötü etkileyecek bir durum olmasın.

 

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Hajime No Ippo 2. Sezon Tanıtım ve İnceleme!!

Mutlaka Okunması Gereken Mangalar 1!