in

Cyberdimension Neptünia: 4 Tanrıça Online Oyun 27 Şubat'ta Buharda Başlatıldı – Anime Haber

Cyberdimension Neptunia: 4 Tanrıça Çevrimiçi Oyun 27 Şubat'ta Buharlı Başlattı – Anime Haber yazısı, otomatik olarak siteye eklenmiştir.


Idea Factory International, 27 Şubat'ta Compile Heart'un Cyberdimension Neptunia: 4 Tanrıça Çevrimiçi ( Cyber ​​Dimension Neptune: 4 Tanrıça Çevrimiçi ) oyununun Buhar sürümünü piyasaya sürdüğünü Cuma günü ilan etti. Oyunda Japonca ve Geleneksel Çince alt yazı dil seçenekleri olacak İngilizceye ek olarak, sesli olarak Japonca ve İngilizce de seslendirilecektir.

Idea Factory International 10 Ekim'de Kuzey Amerika'da PlayStation 4 ve 13 Ekim'de Avrupa'da oyunu fiziksel ve dijital olarak yayınladı. Konsol çıkışı hem İngilizce hem de Japonca seslerini içeriyordu.

Cyber ​​Dimension Neptune: 4 Goddesses Online'ın hikayesi, dört tanrıça dizisinin bir çevrimiçi oyun için beta test görevlisi olarak seçildiğini ve bunlara dayalı avatarlarla tamamlandığını gösteriyor. Online oyun Alsgard adlı bir dünyada ayarlanır. Orada, tanrıçalar maceraperestlere kılavuzluk eden bir koruyucu ruhla tanışırlar. Oyunun hikayesinde, oyuncular kötü bir iblis efendisinin tehdidine son vermesi gereken tanrıçaların "Seçilmişleri" olarak oynuyorlar.

Oyun Şubat 2017'de Japonya'da PlayStation 4 için Cyber ​​Dimension Neptune: 4 Tanrıça Çevrimiçi başlık altında gönderildi.

Kaynak: https://www.animenewsnetwork.com/daily-briefs/2018-02-16/cyberdimension-neptunia-4-goddesses-online-game-launches-on-steam-on-february-27/127912

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

41 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

Loading…

Tomori Kusunoki Kılıç Sanatı İçin Bitiş Teması Gerçekleştirdi Online: Alternatif Gun Gale Online Anime – Anime Haber

Laid-Back Camp Anime'in 1. DVD'si, BD Ekstra 'Episode 0' Anime içeriyor – Anime Haber