#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Boruto: Naruto Next Generations Tanıtım Videosu Yayınlandı !!

Boruto: Naruto Next Generations adlı televizyon anime serisinin ikinci tanıtım videosu animenin resmi internet sitesi aracılığı ile pazar günü yayınlandı. Tanıtım videosunda açılış şarkısı olarak KANA-BOON’dan ‘’Baton Road’’ adlı şarkıya yer verildi.

https://www.youtube.com/watch?v=5JJ2b4ZsCw0

KANA-BOON daha önce Naruto Shippūden için açılış müziğini ve Boruto -Naruto the Movie-. için film müziğini yapmıştı. Grup ayrıca Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans ve The Perfect Insider anime müziklerini ve Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm gibi 4 video oyununun müziklerini yapmıştı.

Serinin ilk gösterimi 5 Nisanda TV Tokyo’da yayınlanacak. Seride Naruto Shippūden ve Boruto: Naruto the Movie’ nin bölüm yönetmenliğini yapan Noriyuki Abe şef yönetmen olarak ve Boruto Naruto the Movie’de yer alan Hiroyuki Yamashita’da Studio Pierrot’i yönetmek için hizmet verecek. Boruto mangasının yazarı Ukyō Kodachi seride hikaye sorumlusu olarak yer alacak. Seri kompozisyon sorumlusu ise Makoto Uezu (Scum’s Wish, My Bride is a Mermaid) olacak. Tetsuya Nishio ve Hirofumi Suzuki tekrar karakter tasarımını gerçekleştirecekler. Ayrıca Hideyuki Ueno (Ace of Diamond, NANA) sanat yönetmeni ve Yasushi Nagura (The Future Diary, Wagnaria!!2) ses yönetmeni olarak seride yer alacaklar.
Anime kapanış şarkısı olarak The Peggies’den “Dreamy Johnny” adlı şarkıyı göreceğiz. The Peggies üç kadın sanatçıdan oluşan 2011 yılında kurulmuş bir rock grubudur.

Ukyō Kodachi veMikie Ikemoto, Boruto mangasına Masashi Kishimoto’nun Naruto mangasını baz alarak 9 Mayısta Weekly Shonen Jump’da başlamışlardı. Boruto‘nun ana karakterleri Boruto -Naruto the Movie- anime filminin kahramanlarından oluşuyor.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Türkiye’de Yayınlanan Manga Serileri !!

En Popüler Manga Karakterleri !!