Merhaba arkadaşlar,

Sayfaya yeni katıldığım için haberi yeni paylaşıyorum. Neyse geç olsun güç olmasın 🙂 Konumuza gelirsek efsaneleşmiş manga serilerinden biri olan ve benimde çok sevdiğim Blade of the Immortal’ın live action filmi geliyor. Bu filmin sevdiğim bir mangadan uyarlanıyor olmasının dışında dikkatimi çeken bir başka unsur filmin yönetmeninin Takashi Miike olması!

Filmin Konusu:

Manji çok yetenekli bir samuraydir. Karanlık bir geçmişe sahip olan Manji aralarında kız kardeşinin kocasının da bulunduğu 100 samuray öldürmüştür. Gizemli bir rahibe tarafından lanetlenen Manji neredeyse her tür yarayı, hatta kesilmiş usvulları bile yeniden yapıştırabilen parazit solucanlar sayesinde ölümsüz hale gelir. Onu öldürebilecek tek şey özel bir zehirdir.

Kız kardeşinin ölümü ile Manji, geçmiş hatalarını telafisi ve ölümsüzlük lanetinden kurtulmak için 1000 kötü adam öldürmeye and içer.

Görevi sırasında Asano Rin adında bir genç kadınla yolları kesişen Manji, Asano’ya öldürülen ailesi için intikam almasına yardım edeceğine söz verir…

Filmin görseli:

Blade of the immortal live action filmi izle

Son derece soğuk havalarda Kyoto’da çekimler yapılmış ve yaklaşık 15 gün sürmüş. Film 29 Nisan‘da Japonya’da gösterimde olacak.

Gitarist MIYAVI, filmin tema şarkısını “Sonzai Shōmei” yapacak. MIYAVI , yönetmen Takashi Miike’ye şarkının seyirci için “filmin dünya görüşü ile gerçek dünya arasındaki köprü” olmasını istediğini belirtmiş. Ayrıca manganın orjinal yapımcısı bu projeden büyük bir onur duyduğunu belirtmiş.

Oyuncular:

Bladeoftheimmortal comparison - blade of the immortal mangasının live-action filmi çıkıyor! - figurex manga

Yardımcı oyuncular:

Immortal cast01 - blade of the immortal mangasının live-action filmi çıkıyor! - figurex manga

Üst sıra soldan sağa

  • Souta Fukushi – Kagehisa Anotsu
  • Hayato Ichihara – Shira
  • Erika Toda – Makie Otono / Tachibana

Orta sıra soldan sağa

  • Kazuki Kitamura – Sabato Kuroi
  • Chiaki Kuriyama – Hyakurin
  • Shinnosuke Mitsushima – Taito Magatsu

Alt sıra soldan sağa

  • Ichikawa Ebizou – Eiku Shizuma
  • Min Tanaka – Kagimura Habaki
  • Tsutomu Yamazaki – Kensui Ibane

 

11 şubatta satışa çıkan biletler Hiroaki Samura’nın çizimi ve Manji karakterinin görselinden oluşan bir dosya ile gönderilmiş.

İşte görseller:

Blade of the immortal live action izle

Blade of the immortal live action izle

Blade of the immortal live action izle

Fragmanlar:

https://youtu.be/SHQiWqvh1fo

Kaynak

 

 

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın