in

Bandai Namco, Konami, Sega, Oyun Alanlarında IC Kart Standardını Birleştirecek – Anime Haber

PASELI para uyumluluğuyla bu yaz başlangıcında birleştirilmiş sistem

Bandai Namco, Konami, Sega, Oyun Alanlarında IC Kart Standardını Birleştiriyor – Anime Haber Yazısı, otomatik olarak siteye eklenmiştir.

PASELI para uyumluluğuyla bu yaz başlangıcında birleştirilmiş sistem

Bandai Namco Entertainment , Konami Eğlence ve Sega Interactive geçen hafta üç şirketin bu yaz başında kullanıcıların rahatlığı için çarşı IC kartı standartlarını birleştireceğini duyurdu. Her üç sistem de her şirketin kimlik servisiyle uyumlu olacak.

Tüm yeni kartlar artık yeni standartla uyumluluğunu göstermek için "Eğlence IC" logosuyla birlikte gelecektir. Birleştirilmiş standart aynı zamanda PASELI dijital para birimi sistemi ile de uyumlu olacak.

Şu anda şirketler, kalıcı verileri kaydetmek ve birden fazla arcade oyunu boyunca bir kullanıcının hesabına ilerlemek için farklı IC kartları kullanmaktadır. Banai Namco Entertainment , Bana Passport kullanıyor, Konami Eğlence, e-AMUSEMENT PASS'ı kullanıyor ve Sega Interactive Aime kullanıyor.

Kaynak: cnet Japan (佐藤 和 也)


Açıklama: Anai Consortium Japan Inc., Bandai Namco Holdings Inc.'in tamamına sahip olduğu bir bağlı kuruluşudur ve Anime News Network Inc.'de kontrol gücü olmayan, azınlık hissedarıdır.

Kaynak: https://www.animenewsnetwork.com/news/2018-02-14/bandai-namco-konami-sega-to-unify-ic-card-standard-in-arcades/.127716

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

45 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

Loading…

Canlı Aksiyon Kılıç Sanatı Online Yapımcı: Netflix'e Satılan Seri, Asya Asıllı Oyuncuları Var – Anime Haber

Precure Anime, Aranan Ses Aktrisleri Hakkında Canlı Eylem Şovuna İlham Veriyor – Anime Haber