in

Bakuon!! Lise-Motorsiklet Animesi 2016 İçin Planlandı

bakuon01.pngAnimenin DVD hali 18 Mart’ta animenin yayına girdiği zamanlarda çıkacak. Sınırlı versiyonu 3,880 yen (32 Amerikan Doları) fiyatında satışa sunulucak ve ön sipariş ise 21 Ocak tarihinde kapanacak.

Anime projesi için ayrıca Çarşamba günü internet sitesi ve Twitter hesabı açılacak. Sitede animedeki karakterlerin resimleri bulunacak.

bakuon-1Hikaye motorsikletlere çok fazla ilgi duyan bir lise kızının etrafında geçiyor. Sakura Hane birazcık safa benzeyen bir lise öğrencisidir. Bir gün okuduğu kız lisesine giderken tepelik bir yolda bisiklet sürerken Onsa Amano isminde motorsiklet süren bir kız ile karşılaşır. Bu karşılaşmadan sonra Sakura bir anda motorlara karşı ilgi duymaya başlar. Sakura ve Onsa, okuldaki motorsiklet kulübüne katılırlar. Daha sonrasında ise Sakura motor ehliyetini almak için uğraşlar verir.

Orimoto (Mahou Shoujo Neko X, Maid in Japan) seriyi Akita Shoten’in Young Champion Retsu dergisinde 2011 Şubat’ında yayınladı. Akita Shoten manganın altıncı toplu sayısını 20 Mayıs’ta yayınladı.

Wakako-zake Live-Action TV Şovunun 2. Sezonu Geliyor!
Nobunaga Concerto - Live Action Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Bir cevap yazın

Loading…

Lightning Returns: Final Fanstasy XIII PC Oyuncularıyla Buluşuyor

Wakako-zake Live-Action TV Şovunun 2. Sezonu Geliyor!