in

Aniplex, Avustralya Madman Anime Dağıtım Şirketine Yatırım Yaptı – Anime Haber

Aniplex, Avustralya'nın Madman Anime Dağıtım Şirketi'ne Yatırım Yaptı – Anime .

CEO Tim Anderson : "Madman'ın geniş stratejisi ve yönünde herhangi bir değişiklik beklemiyoruz"

Madman Anime Group'un Başkanı ve CEO'su Tim Anderson , ANN ile Aniplex Inc'in şirkete yatırım yaptığını doğruladı. Madman Entertainment yönetimi, şirketinde 15 Kasım'da ek paylar vermeyi kabul etti ve Aniplex Inc.'e azınlık hissi sağladı. Anderson ANN'e yaptığı açıklamada anlaşmanın finansal ayrıntılarını açıklamadı.

Anderson, Madman'ın diğer hissedarlarının hisselerini şirkette bulundurmaya devam ettiklerini açıkladı ve Madman'ın yönetimi değişmedi.

Anderson ANN'e yaptığı açıklamada, Aniplex'in " Madman'ın şu anki stratejik yönü ve çok çeşitli anime özellikleri ve lisans ortaklarıyla çalışan faaliyetleri için oldukça destekleyici olduğunu" söyledi. O Aniplex ayrıca gibi Madman diğer yeni aktiviteler, desteklediğine de "VOD işletme (AnimeLab), tiyatro faaliyeti ve Manyak Anime Festivali dahil olayların içine son genişleme."

Anderson ayrıca şirketteki olası değişikliklerle ilgili olarak şu ifadeyi verdi:

Aniplex Inc'in hissedarlarından biri haline gelmesinin sonucu olarak Madman'ın geniş strateji ve yönünde herhangi bir değişiklik beklemiyoruz. Madman, Avustralya ve Yeni Zelanda'da anime ile ilgili ürünlerin ve hizmetlerin # 1 distribütörü olmaya çalışmaya devam edecektir.

ANN ayrıca Anderson'a Madman'ın bırakma stratejisinin Aniplex başlıkları için Aniplex USA'nın sürüm modelini yansıtacak şekilde değişip değişmeyeceğini sordu. "Şu an Madman'ın fiyatlama stratejisinin değişeceğini tahmin etmiyoruz" diyen Anderson, "Ürün stratejisi, tarihler, paket kapsamı, ekstralar, vb. Madman'da sürekli gelişen ve en iyi ürünü sunmak için çaba harcıyor" değer ve sonuçları hem izleyicilerimize hem de içerik ortaklarımıza sunuyoruz. "

Madman, Avustralya ve Yeni Zelanda'da faaliyette bulunmakta ve videolar dağıtmaktadır. Anderson ve Paul Wiegard şirketi 1996 yılında kurdu. Funtastic Limited, şirketi 2006 yılında satın aldı, ancak şirketi 2014 yılında satmaya karar verdi. Anderson ve Weigard şirketi o yılın ilerleyen döneminde Funtastic Limited'den geri satın aldılar ve şirket bağımsız kalmaya devam etti.

Madman, 2014 yılında piyasaya sürülen AnimeLab akışlı web sitesini de işletiyor. Şirket, 2016 yılında Madman Anime Festivali'ni başlattı ve Melbourne, Perth ve Brisbane etkinliğine ev sahipliği yaptı. Madman, bu üç şehirde de festivale ev sahipliği yapacak.

Madman ayrıca, dünya sinemasını, Avustralya filmlerini, diğer çocuk içeriklerini ve televizyon içeriğini anime dışında dağıtmaktadır.

Kaynak: https://www.animenewsnetwork.com/news/2018-02-17/aniplex-invests-in-australia-madman-anime-distribution-company/.127649

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

41 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

Loading…

Crunchyroll, Funimation Outline Home elDLIVE, Tsukigarei, Tsugumomo, Saatçi Gezegeni Anime – Anime Haber İçin Video Dağılımı

YAŞAM TAŞI : KRALSIZ ÜLKE (BÖLÜM 34)