İlk oyunu olan Angry Birds çoğu kişi tarafından indirilmiş ve severek oynanmıştı. Telefonlarda klasikleşen ve çoğu kişinin bağımlı olduğu Angry Birds’in yeni versiyonu Angry Birds 2 çıktı. Rovio Entertainment Ltd. adlı geliştiricinin çıkardığı bu oyun birkaç gün içinde 5.000.000 kişi tarafından indirildi.
En çok oyun oynayan ülkelerden biri olduğumuz için bu oyunun geliştiricisi bizi de düşünmüş ve bu oyunu %100 Türkçe yapmış. Artık oyunun hikayesini anlayarak rahatça oynayabileceksiniz. Genel olarak oyunun amacı değişmemiş. Kuşlarla Domuzlara vurmaya çalışıyorsunuz fakat grafikler bakımından aynı şeyi söylemek pekte mümkün değil. Patlama ve atış efektleri gerçekten çok güzel. Oyunu rahatça oynayabiliyorsunuz. Ayriyeten bu oyun iPhone 4’lerde maalesef oynanmıyor.
68MB boyutunda olan bu uygulama tamamen ücretsiz olarak Google Play ve Appstore’da bulunuyor. Ayriyeten bu oyunda uygulama içi satımlar mevcut. Sizde serinin ilk oyunu olan Angry Birds’i sevdiyseniz bu oyunda tam size göre. Ayriyeten bu oyun bağımlılık tehlikesi içerir. İyi oyunlar.

Related Posts

Bir cevap yazın