in

5 En İyi Hunter x Hunter Karşılaşması

Bugün sizlere Hunter x Hunter animesindeki en iyi 5 karşılaşmayı sıraladım. Umarım beğenirsiniz.

5. Hisoka VS Kastro

Bu savaş, Hisoka’nın sahip olduğu gücü göstermişti bize. Rakibi Kastro’nun güçlü bir Nen kullanıcısı olmasına rağmen, Hisoka sakinliğini hiç kaybetmez. Kastro ile savaşmak için akıllıca bir strateji uygular.

Kastro ve Hisoka arasındaki savaş, Hisoka’yı ilk kez gerçek manada mücadele ederken görmemizi sağladı. Özellikle Nen’in farklı uygulamaları hakkında ilginç bilgiler edinmiştik.

 

4. Chrollo VS Silva ve Zeno Zoldyck

Her ne kadar teke tek bir karşılaşma olmasa da bence listeye girmeyi hak ediyor. Chrollo iki Zoldyck’e karşı çok iyi mücadele etmişti. Keyifli bir karşılaşmaydı.

 

3. Kurapika VS Uvogin

Uvogin, Kurapika’yı yeneceğinden gayet emin bir biçimde savaşır ancak Kurapika oldukça zeki yetenekli ve soğukkanlıdır. Karşılaşma gerçekten çok iyiydi.

 

2. Gon VS Neferpitou

Bu savaş Gon’un diğer karşılaşmalarından biraz farklıdır. Bu savaşta Gon’un intikam arzusu kendi kişiliğinin önüne geçer. Gon, Neferpitou ile savaşacak kadar güçlü olabilmek için inanılmaz boyutlara ulaşıyor.

1. Meruem VS Netero

Serideki en efsane karşılaşmalardan biridir. Bu savaşa kadar Netero’nun gücünü görmemiştik ve Meruem’i de herhangi birine meydan okurken görmemiştik.

Savaş bence gerçekten birinciliği hak ediyordu.

Sizce liste nasıl? Sizin sıralamanız nasıl olurdu?

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

48 points
Upvote Downvote

Total votes: 4

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 25.000000%

Downvotes: 3

Downvotes percentage: 75.000000%

Yorumlar

Loading…

One Piece’i Ne Kadar Biliyorsun? (Kolay TEST)

Korku Mangakası Junji Ito’nun “Collection” Animesi Geliyor