#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Free! Timeless Medley Anime Filmi İçin Trailer Yayınlandı

Kyoto Animation’un Free için hazırladığı resmi sitesinde cuma günü 2. filmi Free! The Movie -Timeless Medley- the Promise için bir trailer yayınlandı. Style Five (anime’de beş ana sesli oyuncu) tarafından “Rising Free” tema şarkısını önizlemekte.

Film Japonya’da 1 Temmuz’da gösterime girecek. İlk film olan Free! -Timeless Medley-Bond (Free! -Timeless Medley- Kizuna), 22 Nisan’da çıkışını gerçekleştirdi.

Her iki film de yeni görüntüler içeriyor. “Bond” filmi Iwatobi Swim Club üyelerine odaklandı, “Promise” filmi ise Rin ve Sousuke üzerinde yoğunlaşacak.

Free Timeless Medley

 

Studio Animation DO’dan Eisaku Kawanami (her iki tv animasyonunda bölüm yönetmeni, High Speed!’deki bir ünite yönetmeni), Kyoto Animasyon ve Animation DO’daki filmleri yönetiyor.Senarist Masahiro Yokotani (tv animesi ve High Speed! filminde) kompozisyonla ilgileniyor ve Futoshi Nishiya da Karakter tasarımcısı olarak geri döndü.

Yepyeni Free! -Take Your Marks- tiyatrosal anime projesi -Timeless Medley- filminin devamı niteliğinde olacak ve bu sonbaharda Japonya’da sinemalarda gösterilecek.

Resmi sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kaynak için buraya tıklayınız.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Just Because! Animesi İçin Detaylar !!

Hunter X Hunter Mangası’nın Dönüş Yapacağı Kesinleşti !!