,

Tokyo Ghoul Live Action Kesinleşti !


 Filmin resmi web sitesi filmde yer alacak iki oyuncuyu cuma günü açıkladı.

Death Note Live Action‘da Yagami Light roluyle tanıdğımız ünlü yıldız Masataka Kubota , Kaneki Ken rolünü üstlenirken, My Neighbor Seki Live Action filminde izlediğimiz Fumika Shimuzu, Touka Kirishima rolünde.

Film Japonya da gelecek yaz vizyona girecek.

Film Tanıtımı :

Ghoul‘lar tıpkı normal insanlar gibi aramızda yaşıyor. Tek farklılık insan etine olan özlemleri. Utangaç Kaneki Ken , güzeller güzeli Rize ile randevuya çıkacağı için çok heyecanlıydı. Fakat Rize’nin ilgilendiği tek şey Kaneki Ken‘in vücudu -insan eti olarak.

Kaneki Ken ahlaken şüpheli bir dönüşüm geçirir. Yarı insan yarı Ghoul olarak yaşamak zorundadır. Karanlığa düşen Ken , Ghoul olmanın gerektirdiği vahşi dünya ile tanışır. Peki hangi tarafa daha yakındır ?

Ne dersiniz Kaneki Ken rolü Masataka Kubota‘ya yakışır mı ?

 

Tokyo Ghoul serisinin dünya çapında ne kadar yoğun ilgi gördüğünü biliyoruz. Hatta New York Times gazetesi best seller listesinde yer alan haberi yapmıştık. Bakalım Live Action filmi de ses getirecek mi?

 


  • Umut Sapmaz

    Hacı Bir Garip Gelir la 😀

    • Bill

      live actionlar ilk başta banada garip geliyordu da şu beyaz saç olayını halledebilirlerse gayet güzel olur yapmacık durmazsa iyi