,

Tiger Mask Tanıtım Videosu Yayınlandı!!


TOEI Animation‘un geçtiğimiz günlerde tanıtmaya başladığı yeni animesi Tiger Mask için bilgiler gelmeye devam ediyor. Çarşamba günü yayınlanan habere göre  Yuichiro Umehara, Kenichi Suzumura, Suzuko Mimori, Masakazu Morita, ve Taku Yashiro animenin seslendirme kadrosunda yer alacak sanatçılar arasında yer alacaklar. Tanıtım videosu ve ana karakterler için görsellerin yayınlandığı anime için beklentiler bayağı büyük .

İşte yayınlanan video : 

Videoda yayınlanan hikayenin hikayesi şu şekilde : 

Kahramanlarımız iki profesyonel güreşçi   Naoto Azuma ve Takuma Fujii. “Global Wrestling Monopoly (GWM)”  şeytanlarının bulunduğu takıma katılana kadar ikiside “Jipang Pro Wrestling” adında küçük bir güreş grubu çaylaklarıydı. Takuma GWM’ye katılarak orada  “Tiger the Dark” ünvanıyla kendinden bahsettirmeye başlamıştı. Azuma ise  “New Tiger Mask” olmak için Fuji dağının eteklerinde sıkı bir eğitime girmişti. Amacı intikamdır.

Karakterler hakkında açıklama ise şu şekilde :

Naoto Azuma/Tiger Mask: GWM onun Dojo’sunu yok edene kadar Jipang Pro Wrestling takımında yer alan 21 yaşında genç bir güreşçiydi. GWM‘nin The Tiger’s Hole takımını yenmek için kaplan maskesiyle maçlara çıkmaya başlar. 

 

 

Takuma Fujii/Tiger the Dark: 21 yaşında Naoto‘nun Jipang Pro Wrestling takımından ekip arkadaşıdır. Dojosu yok edilirken babası fena şekilde yaralanır. Bunun üzerine babasının ve Dojo’nun intikamını alacağına dair büyük bir yemin eder.” Tiger The Dark “ olabilmek için The Tiger’s Hole takımına katılır. Asıl amacı organizasyonu yok etmektir. 

Manganın orjinali 1968-1971 yılları arasında yayınlanmıştı. Açıkcası harika bir anime daha bizi bekliyor gibi gözüküyor . Bir sonraki haberimizde görüşmek üzere 🙂