Soluksuz İzleyeceğiniz Kısa Anime Önerileri 2 !!

Soluksuz İzleyeceğiniz Kısa Anime Önerileri Liste 2 ile karşınızdayız. Bugünler de ne anime önerileri listesi hazırladım ya 😀 Fark ettim Gin manga önerilerine ben anime önerilerine bayağı bir içerik hazırladık. Bir tatile çıksak mı diye düşünmüyorum desem yalan olur 😀 Neyse yazalım bakalım 🙂  Bu listemizde takipçilerimizden Hakan Özkartal adlı takipçimizin çok yardımı oldu. Özel bir teşekkür edelim ona 🙂 ve listemize geçelim 🙂

Daha önceki listelere ulaşmak için Soluksuz İzleyeceğiniz 10 Kısa Anime Önerisi ve Soluksuz İzleyeceğiniz Kısa Anime Önerileri bu başlıklara , Tüm Anime Önerileri için ise bu başlığa tıklamanız yeterli ^^

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

1955 yılı Atom Bombası olayı sonrasında Japonya çok kötü bir durumdadır. Hayatını kaybetmiş binlerce insan , ortada kalmış çocuklar, suç oranındaki artış gibi bir çok dram yaşanmaktadır. 15-18 yaşları arasında 7 çocuk çeşitli suçlardan dolayı ıslah evine düşerler. Bu ıslah evinin cehennemden farkı yoktur. Şiddet, küçük çocuklara tecavüz ,yolsuzluk dahil her türlü kötülüğün kol gezdiği ıslah evine Sakuragi Rokurouta diğer altısından daha önce gelmiştir. Diğerlerinin de ıslah evine gelmesiyle birlikte onlara abilik yapmaya karar verir. Acı dolu, cehennem gibi bir hayatın ortasında muhteşem bir dostluk hikayesi sizleri bekliyor.

Baccano!

1930‘ların başında Chicago‘da kıtalar arası tren Flying Pussyfoot efsanevi yolculuğuna başlıyor ve bu yolculuk ülkenin her yerinde kan izi bırakacaktır. Aynı zamanda New York‘taki iddialı bilim adamı Szilard ve isteksiz yardımcısı Ennis, ölümsüz iksiri için eksik şişeler arıyordur. Buna ek olarak, mafya grupları arasında bir savaş daha da kötüye gidiyordur ve1711‘de Advena Avis‘te simyacılar ölümsüzlüğün bedelini öğrenmek üzeredir. Farklı gruplardan insanların ölümsüzlük iksiri çevresinde yaşadığı trajik olaylara dair kurgusu güzel bir anime.

One Outs

 

Lycaons adlı beyzbol takımının vurucusu Hiromichi Kojima, antrenman yapmak için Okinawa’ya gider. Burada atış hızı 130 km/h’yi (beyzbol için düşük sayılır) geçmeyen ama“One Outs” adlı oyunda kumar oynayarak hiç kaybetmeyen Toua Tokuchi ile karşılaşır. One Outs adlı oyunun kuralı basittir. Birisi topu atmaktadır, bir başkası da vurmaya çalışmaktadır.Tokuchi’nin atış becerilerinden etkilenen Kojima, onunla iddiaya girer. Öyle ki, Tokuchikazanırsa Kojima profesyonel beysbol kariyerini sonlandıracaktır fakat Kojima kazanırsaTokuchi’nin sağ kolu onun olacaktır. Nitekim biraz kurnazlıkla da olsa Kojima kazanır veTokuchi’den sağ kolunu Lycaons için kullanmasını ister. Lakin Lycaons’un paragöz başkanı ki para kazanacaksa takımının kaybetmesine seve seve razı gelir, kariyeri olmayan Tokuchi’yi takıma almak istemez ve aralarında özel bir kontrat yapmaya karar verirler. “One Outs” adı verilen bu kontrata göre Tokuchi oyun dışı bıraktığı her kişi başına 5.000.000 Yen (yaklaşık 116 bin Türk lirası) alacaktır. Fakat kaybederse 50.000.000 Yen (1,116 bin Türk lirası) borca girecektir. Yani Tokuchi’nin karşısında sadece rakip takımlar değil, kendi takımının paragöz başkanı da vardır.

Chihayafuru

Chihaya Ayase, Japon şiirine dayalı bir kart oyunu olan karışık Karuta dünyası için samimi ve hevesli bir kızdır. Arata Wataya adlı sakin ve düşünceli bir ilkokul sınıf arkadaşı tarafından oyunun agresif tarzı tanıdıktan sonra ikisi çabucak yakın arkadaş oldular. Chihaya‘nın akıllı ve atletik çocukluk arkadaşı Taichi Mashima ile bir grup halinde oynamaya başlarlar fakat çeşitli koşullar nedeniyle ortaokul dönemlerinde yollarını ayırmak zorunda kalırlar. Lise hayatları başlarken bir kez daha toplanırlar.

Bunny Drop

 

Otuz yaşındaki bekar Daikichi, dedesinin cenaze törenine katılırken, dedesinin bilinmeyen bir annesi olan meşru bir çocuğa sahip olduğunu öğrenince şok olur ! Ailenin geri kalanı, yükümlülüğünden ve utançtan korkarak, sessiz küçük kıza Rin ile ilgilenmek istemezler. Kayıtsız aile üyeleri tarafından öfkelenir ve kendisini evlat edinmeye karar verir. Ancak, eserinin, ailesinin ve sevgi hayatının vasisi olan rolü ile dengelenmesinin zorluğunu hafife almış olabilir.

Shigurui: Death Frenzy

Edo dönemi başlarında, insanlar huzur içinde yaşarken Lord Tokugawa Tadanaga bir mücadele turnuvası düzenler. Eskiden turnuvalarda mücadeleler tahta kılıçla yapılırken bu turnuvada gerçek kılıç kullanılması kararlaştırılmıştır. Bu turnuvada maçlardan birisi sakat tek silahlı Fujiki Gennosuke ve kör Irako Seigen arasında olacaktır. İkisi de, Japonya‘nın en büyük kılıç ustası olarak bilinen Iwamoto Kogan‘ın öğrencileridir. Her ikisi de Iwamoto‘nun okulunun halefi olabileceklerini ispatlamaya kararlıdır. Ancak, sadece bir şampiyon olabilir.Böylece her ikisinin kaderi de dövüşlerle birlikte iç içe geçecektir. İzleyiciler için uyarmak istiyorum aşırı şiddet ve cinsellik içeren sahneler mevcuttur. İzleyici kitlesi +18 olmalıdır.

Samurai Champloo

Mugen  muzip,kadın düşkünü yaramaz bir hayduttur. Rin ise karizma, ağır başlı, efendi, geleneklerine bağlı bir Rounin’dir. Mugen ve Rin bir gün tesadüf eseri karşılaşırlar. Birbirinden hoşlanmayan bu ikili hemen kavgaya tutuşurlar. Ne kadar çabalasalar da her seferinde berabere biter bu kavga.Kavga etmeden önce ziyaret ettikleri beldenin önde gelen isimlerine kafa tuttukları için kavga ettikleri sırada yakalanır ve işkenceye maruz kalırlar. Bu sırada Fuuortaya çıkar ve ikisini de kurtarır. Hiç bir şeyin bedava olmadığı bu dünyada tabi ki Fuu’nun da bir isteği vardır. Kendisine birini aramakta yardım etmelerini ister.

Afro Samurai

Alternatif bir gerçeklikte Japonya halen feodal bir yapıyla yönetilmektedir. Aşırı gelişmiş bilim ve tekniğe rağmen sosyal hayat tarihin bu döneminde takılı kalmıştır. Samuraylar, ninjalar ve rahipler; robotlar, cyborglar ve nice uygunsuz yaratımla birlikte Japon topraklarını kana bulamaktadır. Bu tuhaf ve kırılmış gerçeklikte, Afro adında küçük bir çocuk babasının bir düelloda vahşi bir şekilde katledilmesine şahit olur. Efsaneye göre babasının taşıdığı “1 Numara” ‘ lı kafa bandı insanlara tanrısal özellikler bahşetmektedir. Ancak, “1 Numara” ile dövüşme hakkı, hiyerarşik olarak, yalnızca “2 Numara” ‘ lı kafa bandının sahibine aittir. Afrobabasının ölümü ile yeni “1 Numara”nın doğumuna tanıklık eder. Bu andan itibaren yalnızca intikam için yaşayan Afro, kan, vahşet ve yıkım dolu bir yaşamın ardından “2 Numara”lı kafa bandını ele geçirir. Ancak, her kafa bandı sahibine büyük bir lanet yüklemektedir; zira, “1 Numara”ya ulaşabilmenin yolu “2 Numara”yı öldürmekten geçmektedir. Afro, “1 Numara”ya giden yolunda kendi kafa bandına sahip olmak isteyen sayısız rakip ile mücadele etmek zorunda kalacaktır. Afro‘yu geride bıraktığı vahşetin de ötesinde bir yıkım beklemektedir.

The Heroic Legend of Arslan

Görkemin ve mucizenin başkenti Ekbatana’da uzanan refah içindeki Pers Krallığı, müthiş ve yenilmez Kral Andragoras tarafından yönetiliyordur. Pers Prensi Arslan, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmasına rağmen, babası gibi uygun bir kralda gereken şeylere sahip birisi olarak görülmemektedir. Arslan, 14 yaşında ilk savaşına katılır ve her şeyini, yerini kavrulan alevlere bırakan kanlı savaş sisinde kaybederek bir zamanlar şerefli olan krallığının başka ellere geçişiyle yüzleşir. Ancak, yönetici olmak ve sorunlarla karşı karşıya gelmek Arslan’ın kaderidir. Şimdi, düşmüş krallığını yeniden kazanmak için bir maceraya çıkmalıdır.

Haikyuu!!

10 numaralı formasıyla smaçör Hinata Shoyou 1.62’lik boyuyla takımın en kısa oyuncularından biridir bu yüzden rakipleri maçlarda onu pek ciddiye almazlar lakin Hinata kısa boyuna rağmen herkesten daha yükseğe zıplayarak dikkatleri üzerine çeker. Bu durum onu takımın en büyük yemi haline getirir. 9 numaralı formasıyla pasör Kageyama Tobio eski takımında ”Kral” olarak tanınır, bu lakap lider olduğu için değil aksine aşırı bencil olduğu için takım arkadaşları tarafından kullanılmaktadır. Kageyama bu lakabı ve kişiliğini yeni takım arkadaşlarının yardımıyla değiştirmeye çalışacaktır. Hinata‘nın yüksek zıplayışları,Kageyama‘nın nokta atışları ve diğer takım oyuncularının yardımıyla Karasuno takımı birinciliği hedeflemektedir.

Kuroko No Basuke

 

Teikou Orta Okulu’nun efsanevi basketbol takımı, bütün takımları yenmesi ve kupaları almasıyla “Mucizeler Takımı” ünvanıyla ün salmıştır. Orta okulun bitmesi ve lisenin başlamasıyla ise takım dağılmış, takımın her bir üyesi farklı liseye gitmiştir.Bu takımın bir üyesi olan Tetsuya Kuroko da Seirin Lisesi’nde okumaya başlamıştır. Burada basketbol takımına giren Kuroko Mucizeler Takımı’nın üyesi olmasına rağmen oyundaki yeteneksizliğiyle herkesi şaşırtır.Fakat, Kuroko’nun esrarengiz yeteneği onu müthiş bir takım oyuncusu yapmaktadır. Takımın diğer bir yetenekli oyuncusu olan Taiga Kagami ile beraber, diğer takımlara üstün gelerek en iyi olmayı amaçlayacaklardır.

Nanatsu no Taizai

 

İnsan ve insan dışı varlıkların bir arada yaşadığı bir dönemde Liones Krallığı kutsal şövalyeler tarafından korunmaktadır. Birçok kişinin saygı duyduğu ve krallığı layıkıyla koruduğuna inandığı bu kutsal şövalyeler söylenenlere göre kendi içlerinden bir grup şövalye tarafından ihanete uğramış ve birçoğu “Yedi Ölümcül Günah (Nanatsu no Taizai)” olarak adlandırılan bu grup tarafından katledilmiştir. Bu olayın üstünden 10 yıl geçer, bu grubun üyelerinin akıbeti ile ilgili kimisi ölü, kimisi diri, kimisi yakalanmış gibi çeşitli söylentiler vardır. Bu sırada da Kral hastalanır ve Kutsal Şövalyeler ülkeyi zalimce yönetmeye başlamıştır. Kralın kızı olan Elizabeth ise krallığı geri almak için 7 Ölümcül Günah’ı bulmak ister ve her yerde onları aramaya çıkar.

Initial D: Final Stage

 

Takumi Fujiwara girdiği her yarışı kazanan yetenekli bir yarışçıdır. Project D turnuvasına katılmaya karar verir. Her basamağı yetenekleri sayesinde kolayca atlar. Sıra son basamakDownhill yarışına gelmiştir. Son yarışta kendi arabasıyla aynı modeli kullanan bir yarışmacı vardır. Daha önce mağlubiyet görmeyen Takumi Fujiwara için her şey yine istediği gibi gidecek midir ?

Diamond No Ace

Eijun Sawamura Beysbol’a oldukça tutkulu bir öğrencidir fakat okulu turnuvalara katılacak kadar başarılı bir okul değildir. Tek hayali arkadaşlarıyla birlikte iyi bir liseye gidip doyana kadar Beysbol oynamaktır. Bir gün yine arkadaşlarıyla maç yaparken ünlü bir yetenek avcısı ve antrenör tarafından keşfedilir ve onun takımına davet edilir. Başlarda arkadaşları sebebiyle ayrılmak istemese de koşullar onu teklifi kabul etmeye iter. Yeni takımına katıldığında bambaşka bir dünyaya adım attığının farkına varır. Takımda Bitter olarak görev yapan Kazuya Miyuki‘ye hayran olur. Artık o ekiple beraber maceralarına başlayacaktır.

Kaichou Wa Maid Sama

 

Ayuzawa Misaki babası tarafından terk edilir. Çocuk yaşta ailesinin sorumluluğunu üzerine almak zorunda kalan Misaki erkeklerden nefret eder. Annesi ve küçük kız kardeşi ile birlikte eski bir evde yaşamını sürdürür. Erkeklerden nefret eden Misaki ekonomik koşullar nedeniyle daha önceden erkek lisesi olan fakat sonradan karma liseye çevrilen Seiga Lisesi‘ne kaydolmak zorunda kalır. Bu lise de kız oranı çok azdır. Misaki bu liseye daha çok kız öğrenci kazandırmak için liseyi adam etmeye karar verir. Çok çalışır ve Seiga Lisesi‘nin öğrenci konseyi başkanı olur. Fakat bu erkeklerden nefret eden feminist başkan Misaki‘nin küçük bir sırrı vardır. Fakir oldukları için okuldan sonraları bir Maid Cafe‘de çalışmaktadır. Maid Cafe erkeklerin hizmetçi fantazilerine göre konseptini ayarlayan bir Cafe’dir. Erkelerden nefret eden Misaki‘nin bu tarz bir cafe de çalıştığını okulun yakışıklı ve havalı genci Takumi Usui öğrenirse ne olur peki ?

Guilty Crown

 

2029 senesinde “Kayıp Noel” isimli tanımlanamayan bir virüs salgınının patlak vermesinden sonra Japonya pek çok ulusun oluşturduğu GHQ isimli bir organizasyonun kontrolü altına girmiştir… Ohma Shu sağ elinde psişik güçler barındıran 17 yaşında genç bir oğlandır. Bu,“Kralların Kabiliyeti” olarak bilinen gücü arkadaşlarının içinden eşya veyahut silah çıkartabilmek için kullanabilen genç şu ana dek her ne kadar başkalarının başını belaya sokmamak için uğraşmış olsa da“Undertaker” isimli bir örgüte üye, devlete karşı mechalara pilotluk eden Yuzuriha Inori isimli bir kızla tanıştıktan sonra hayatı kökten değişir

Orange

Naho Takamiya‘nın ortaokul 2. sınıfının ilk gününde huzursuz bir başlangıç yapar. Geç saatler uyandıktan sonra garip bir mektup alır. Bununla birlikte, mektubun kendisinin 10 yıl sonraki halinden gönderildiğini fark eder. İlk bakışta Naho nota şüpheliydi; Ancak, açıklanan birkaç olaya tanık olduktan sonra, mektubun gerçekte 26 yaşındaki benliğinden olduğunu fark eder. Not, Naho‘nun gelecek hayatının pişmanlıkla dolu olduğunu ve gençlerin geçmişteki hataları düzeltebilmelerini umduğunu anlatır. Mektup ayrıca yeni transfer öğrencisi Kakeru Naruse‘yi yakından takip etmesi konusunda uyarıyordur. Naho, Kakeru gelecekte olmadığı için onunla ilgili kararlar almak için özellikle dikkatli olmalıdır.Mektubu rehberi olarak Naho şimdi bir kez daha pişman olmaya başlamadan önce Kakeru‘yu korumaya yetkilidir.

Deadman Wonderland

Japonya‘da 10 yıl önce büyük bir deprem meydana gelir. Tokyo inanılmaz derecede hasar görmüştür. Destek sağlamak adına özel bir hapishane açılır. İsmi Deadman Wonderland olan bu hapishanede mahkumlar ziyarete gelen misafirleri eğlendirmek zorundadır. Ganta,Deadman Wonderland‘ı sınıf arkadaşlarıyla birlikte ziyaret edecek bir orta okul öğrencisidir. Gezi için heyecanlı olan Ganta , sınıfta otururken pencerede kırmızılara bürünmüş bir adam görür. Bu kırmızılı adam bütün sınıf arkadaşlarını öldürür ve Ganta‘nın içine bir kristal yerleştirerek ortadan kaybolur. Bir kaç gün sonra gözünü açtığında hastanede olduğunu fark eden Ganta, suçun üzerine yıkılmasıyla şok geçirir. Ne dese de karşıdakileri inandıramayanGanta‘da Deadman Wonderland’a gönderilen suçlulardan birisi olur.  Dışarıdan eğlence merkezi gibi görünen bu yerde aslında vahşet yaşanmaktadır. İşin kötüsü kırmızılı adam da buradadır.

Kingdom

Savaşların ve krallık mücadelelerinin olduğu dönemde eski Çin’de, anne ve babalarını savaşta kaybetmiş Shin ve Hyou adında iki çocuk yaşamaktadır. Hayatlarına köle olarak devam eden bu iki çocuğun en büyük hayali kölelikten kurtularak büyük bir general olmaktır.Bir gün bu iki çocuğu gören devlet büyüklerinden Shou Bunkun, Hyou‘yu kraliyet sarayında yetiştirmek üzere yanına alır. Shin ise hayatına yalnız devam etmeye başlar.Yakın zamanda Çin Kralı‘nın kardeşi tarafından bir isyan başlatılır ve Hyou yaralı kurtularak Shin‘in yanına döner. Shin‘e bir köy haritası vererek oraya gitmesini ister ve hayatını kaybeder.Şok içinde haritadaki yere giden Shin, vardığında Hyou‘ya birebir benzeyen biriyle karşılaşır. Bu Çin Kralı Ei Sei‘dir. Hyou aslında Çin Kralı’nı korumak için kullanılmıştır.

Toradora

 

Ryuuji Takasu çok kibar ve saygılı bir genç olmasına rağmen dış görünüşü yüzünden sürekli insanlar tarafından yanlış anlaşılır. Sert ve kavgacı birisi zannedilir. Taiga Aisaka ise küçük,sevimli ve oyuncak gibi görünümüne rağmen oldukça asabi ve kavgacıdır. Bir gün kazara bu ikilinin yolları kesişir. Kavgayla başlayan arkadaşlıkları komşu olduklarını da öğrenince iyice ilerler. Başkalarına aşık olan bu ikili aşk konusunda birbirine yardımcı olmaya karar verir. Peki her şey umdukları gibi gidecek midir ?

Natsume Yuujinchou

 

 

Pek çok on beş yaşındaki erkek, kızlarla ilgili sırlar barındırırken, Takashi Natsume, youkai’yi içeren garip ve dehşetli bir sırra sahiptir. Natsume, yakında ölen büyükannesi Reiko‘nun kendisinin kontrolü altında tuttuğu ruhların adlarını içeren Yuujinchou ya da “Friends of Book” adlı kitabın varlığını keşfeder. Şimdi Natsume‘in elindeki kitap kendisine de ruhları hapsetme gücü veriyor. Bu yüzden bu öfkeli varlıklar, bir şekilde özgürlüklerine kavuşma umuduyla kendisini kandırıyorlar. Anne-baba ve sevecen bir ev olmadan,sürekli yalnız yaşamak zorunda kalan Natsume sürekli düşmanca, acımasız youkai tarafından avlanmayla yaşamak zorundadır. Bununla birlikte, onun tek arkadaşı, Madara kendini onun koruması ilan eden biridir. Sevgiyle Nyanko-sensei olarak anılan Madara, çocuğa yapışmak için kendi gerekçelerine sahip gizemli, pint boyutlu bir kedi ruhudur.

Claymore 

Bilinmeyen bir geçmişte, orta çağlarda dünya üzerinde “Yoma” adında insan eti ile beslenen ve özellikle bağırsak seven şeytani yaratıklar yaşarmış. Normal bir insandan kat ve kat daha güçlü olan bu yaratıkları alt edebilmesi için gizli bir örgüt bir dizi deneyler yapmaya başlamıştır. Henüz çocukken aileleri yomalar tarafından öldürülen ve yetim kalan çocukları toplayan bu örgüt onlara yoma kanı vermeye başlamıştır. Amaç, yarı yoma yarı insan bir varlık yaratmaktır ve bu varlıklar yomaları avlayarak insanlara bir nevi hizmet edecektir. Fakat erkek deneklerde bir terslik olur ve bünyeleri yoma kanını kaldıramaz. Dişilerde ise sonuç çok daha olumludur ve onlar tam arzu edildiği gibi yarı yoma yarı insana dönüşebilmişlerdir. Halk arasında bu yeni varlıklara“Claymore” ismi konulmuştur. Tıpkı insan gibi gözükseler de  yomakanı taşıdıkları için çok daha kuvvetlidirler ve bu yüzden halk onlardan yardım alsa da bir hayli çekinmektedir.

Onihei

 

“Devil” in bıçak sanatı, barışçıl bir Edo’yu tehdit eden kötülüklere çarptı! Heizou Hasegawa, suça ve kundaklamaya karşı başöron rolünü üstlendi! Tenmei döneminin kalbi olan 1783 yılında Hasegawa, bölgedeki güvenliği sürdürmekle görevli departmanın müdür yardımcılığına getirerek, en hurafeli hırsız ve suçluları bastırdı; büyük bir ihtimalle korkulan ve Devil Heizou olarak tanınan bir kişi …

Sukitte Ii na yo

 

Mei Tachibana bir zamanlar arkadaşlarıyla takılmaktan hoşlanan sıradan bir kızdı. Fakat travmatik bir olaydan sonra sözde arkadaşlarının hepsi aniden sırtını döndü ve Mei‘nin arkadaşlık fikri sonsuza dek değişti. Kendini aynı korkunç deneyimi tekrar yaşamaktan alıkoymak için mümkün olduğunca insanlardan uzak durmaya ve ideal olarak asla bir daha asla arkadaş olmama kararı aldı. Bu taktik, mevcut lise hayatında nispeten iyi çalışır ve aklından hiç kasvetli ve tuhaf olarak düşünceler geçmez. Bununla birlikte, lisesinde en popüler çocuklardan biri olan Yamato Kurosawa onun içten içe dönük duruşunu sarsar ve seçimlerinin gerçekten doğru olup olmadığı sorusunu gündeme getirir. Yamato onu diğerlerinin yaptığı gibi görmezden gelmez, onunla arkadaş olmaya çalışır. İlişkileri yavaşça geliştikçe ve umulmadık bir öpücükle işaretlendiğinde, Mei, Yamato‘ya yönelik gerçek hislerini ifade etmek için bu yeni yaşam tarzına uyum sağlamak zorundadır. Sukitte Ii na yo. Gelişmekte olan ilişkilerini ve sık karşılaşılan anlaşmazlıklarını izleyerek, “Seni seviyorum” diyebilmenin ne kadar zor olduğuna dair bir anime.

Lovely Complex 

 

172 cm boyunda Risa Koizumi ve 156 cm boyunda ki Atsushi Ootani sürekli kavga eden ve okulda “All Hanshin Kyojin” lakabıyla tanınan iki sınıf arkadaşıdır. Sürekli kavga etmeleri ve aralarında ki boy farkı yüzünden insanlar onlara bu ismi takmıştır. Ortalama bir Japon kızına göre boyu çok uzun olan Risa erkek arkadaş bulmakta oldukça zorlanır. Aynı şey oldukça kısa olan Ootani için de geçerlidir.  Bu komedi ikilisi iki farklı kişiden hoşlanmaktadırlar ve birbirlerine onları ayarlamak için yardım etmeye karar verirler. Fakat yakınlaştıkça duygular değişmeye başlar tabi ????

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Yaoi Başka Yaoi : Killing & Stalking (+18)

Röportaj : Jojo’s Bizarre Adventure Mangakası Hirohiko Araki !!