Hentai Anime Önerileri

Hentai animeler, cinsel içerikli anime dünyasıdır. Büyük kitlelere sahip olan bu Animeler Japonya’da yapılamayacak olan, ortaya çıkartılamayan cinsel dürtünün çizgilere aktarılmış hali olarak yayınlanmıştır. Bu yazımızda sizlere Hentai anime önerilerinde bulunacağız.

Bundan önce Hentai animelerin aşırı bağımlılık durumları yaratabileceğini, aşırı bağımlılık durumunda kişisel dürtülerde bozukluk oluşturabileceğini beyan edelim ve listeye geçiş yapalım.

 

Listemizin ilk sırasını Body Transfer animesine ayırıyoruz. İzleyenlerini bağımlısı haline getirebilen bu anime sıralama listelerine son sıradan giriş yapsa da hentai anime sıralamasında kayda değer bir niteliğe sahiptir. Başta her şey normal gibi gözükse de vücut değişimleriyle işler başka bir boyuta taşınacaktır.

 

Listeye devam edelim. İkinci sıra da Luck Draw Afet Miharu animesi bulunuyor. Kız kıza cinsel deneyimleri çizgileyen bu anime de listemizin ikinci sırasında kendisine yer buluyor.

Listemizin üçüncü sırasını ise Imouto Paradise animesine veriyoruz. Kız kıza bir ilişki ile başlayan bu anime serisi, bir çok cinsel deneyimi içerisinde barındırıyor. Abartı boşalma sahneleri ise hentai animeler listesinde onu ön sıralara çıkartıyor.

Listenin üçüncü sırasında ise Junjou Shoujo Et Cetera hentai animesi bulunuyor. Anime ağlamaklı seks sahnelerine ev sahipliği yaparken sık sık seks esnasında ki ağlamaklı konuşmalar sayesinde büyük bir izleyici kitlesine sahip gözüküyor.

Listemizin dördüncü sırasında Bible Black hentai animesi yer alıyor. Değişik yaratıkların kadınlara tecavüz sahnelerini konu alan bu animede değişik uzuvlarla farklı pozisyonlarda seks sahneleri bulunuyor.

Listemizin beşinci sırasını ise Discipline adındaki hentai animesine veriyoruz. En sakin başlangıçlardan birisine sahip olan bu hentai animesi bir erkek ve kızın arasında ki cinsel dürtünün her şeyi mahvetmesi ve tesadüf eseri cinsel uzuvların açılmasıyla başlayan bir seks macerasını konu alıyor. Hentai animeler serisinde saydığımız bu serilerin tamamının internet üzerinde İngilizce alt yazı opsiyonları da bulunmaktadır.


Hakkında Fx

Marmara üniversitesi. Blog Yazarı. Sayfa Yöneticisi.
Share This