Çarşamba , 7 Aralık 2016

Gaming Laptop: MONSTER® TULPAR T7 V6.1

Daha öncesinde hiç olmadığı kadar hızlı bir ekran kartını ve üstün güçte bir işlemciyi bir araya getiren yeni gaming laptop modeli Tulpar T7 V6.1, yepyeni bir oyun deneyiminin kapılarını aralıyor. Skylake mimarisini, GeForce GTX 980 ile bir araya getiren model, masaüstünün gücünü taşınabilir hale getiriyor.

Beklentilerinizi Maksimuma Ulaştırma Zamanı Skylake işlemci mimarisi önce duyurulduğundan beri, gerek sunduğu avantajlar gerekse sağladığı verimlilik artışıyla büyük derece heyecan uyandırdı. Bilhassa DDR4 bellek teknolojisiyle doruğa çıkan, hem CPU hem de sistem açısından üstün yenilikleri bir araya getiren Intel’in 6. Nesil işlemcisi, profesyonel oyuncular açısından geçer not aldı bile.

Daha düşük güç idaresi ve daha çok overclock seçeneği sunan Intel Skylake ailesinin oyunculara önemli bir katkısı da yine Turbo Boost 2 teknolojisinin kullanılıyor olması. Bu teknoloji, işlemcinizi ihtiyacınıza göre düşük ya da yüksek enerji verimlilikleri arasında kullanabilmenizin de önünü açıyor. Oyuncuların heyecanla beklediği bir diğer yenilik ise, şüphesiz Nvidia GeForce GTX 980 ekran kartının tanıtılması oldu.

Dünyanın önce masaüstü ekran kartlı laptop bilgisayarı, watt başına düşen performans değerleriyle de oyuncular açısından çok ilgi gördü. Şuanki oyunlarının gereksinim duyduğu aşırı grafik performansı ihtiyacını kolaylıkla karşılamayı planlayan Nvidia‘nın son gözdesi GTX 980, %27’lik bir performans artışı ile hiç olmadığı kadar yüksek hızlarda bir oyun deneyimini PC ekranlarımıza getirdi. Pürüzsüz, gerçekçi ve randımanlı bir oyun tecrübesi için Antialliasing özelliği ile birlikte gelen bu ekran kartı, aynı zamanda PhysX teknolojisi ile daha canlı ve etkileşimli bir oyun deneyiminin kapılarını açtı.

Maksimum Performans, Mükemmel Bir Tasarımda Bir Araya Geliyor Monster Notebook, Tulpar T7 V6.1 modeli ile bu mükemmel birlikteliği oynanabilir bir hale getiriyor. Masaüstü Skylake mimarisini ve GTX 980 ekran kartını, mobil bir oyun bilgisayarında bir araya getiren Monster, delicesine güçlü bir performans canavarını oyuncuların beğenisine sunuyor.

Eşsiz bir laptop tasarımına sahip bu yeni oyun bilgisayarı, performansıyla olduğu kadar görünümü ve kullanımı ile de dikkat çekiyor. Oyuncular için geliştirilmiş arkadan ışıklandırılmalı klavye, etkin ses çıkışı, mükemmel bir soğutma sistemi ve genişletilebilir ekran ayarları gibi ek özellikler ile donatılmış bu model, aynı zamanda bir oyun bilgisayarından çok daha fazlasını elde etmenizi amaçlıyor. Gerek Duyulduğunda mükemmel bir multimedya merkezine dönüşebilen üstün sistem özellikli MONSTER® TULPAR T7 V6.1 modelini daha yakından incelemek için internet sitesini ziyaret edebilir, ürün ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hakkında Fx

Marmara üniversitesi. Blog Yazarı. Sayfa Yöneticisi.
Share This