,

Captain America: Civil War İnternete Düştü!.


6 Mayıs 2016 tarihinde Türkiye’de vizyona giren Captain America: Civil War filmi çok kısa süre içerisinde internete düştü. Fakat internetten web tabanlı olarak izlenemiyor. İzlemek için bilgisayarınıza filmi ve altyazısını indirmeniz gerekiyor. Film bizzat bizim tarafımızdan izlendi ve sinema çekimi olmadığı doğrulandı. Ses ve görüntü tamamen orijinal ayrıca filmi 720p veya 1080p olarak indirip izlemeniz de mümkündür. Şimdi filmi indirebileceğiniz linki ve altyazıyı sizinle paylaşacağız.

Filmi indirmek için: Tıkla

Türkçe altyazıyı indirmek için: Tıkla

Filmde altyazıyı görebilmek için indirdiğiniz filmin ismi ile altyazı dosyasının uzantısını değiştirmeden aynı yapacaksınız.

Örnek olarak: filmi indirdiniz ve video dosyasının ismi “Captain America Civil War 2016 HD-TC x264 AC3-CPG” altyazı dosyasının ismi “Captain.America.Civil.War.2016.HDTC.900MB.ShAaNiG.srt” video dosyasının ismini kopyalayıp altyazı dosyasındaki “.srt” uzantısına dokunmadan değiştiriyoruz. Yani örnek ile devam edecek olursak altyazının ismi şu şekilde olacak “Captain America Civil War 2016 HD-TC x264 AC3-CPG.srt”. Bu işlemi yapıp filmi açarsanız sorunsuzca altyazılı izleyebilirsiniz.


 • niyazi

  Sonunda adam akıllı link verilmiş sevindirici,çok güzel bir film sinemada izlemek nasip olmadı

 • Kerem

  Alt yazısına kadar detayları vermişsiniz çok teşekkür ederiz.

 • Metin

  film harbiden harika dostlar kesinlikle tavsiye ederim mutlaka indirin.

 • OGUZHAN

  Filmi gerçekten büyüleyici izlemeye doyamıyorsunuz. Efekler felan 10 numara tavsiye ederim.

 • ramazan

  çok süper bi film herkese tavsiye ederim

 • Bünyamin

  Bu kadar çabukmu düştü :O Daha izleyemedim umarım iyi filmdir izledğime değer.

 • Ahmet Baki

  Sinemada izledim mükemmel ötesi bir film tavsiye ederim.