Pazar , 11 Aralık 2016

One Piece’in Yüzde 65′ i Bitti!

Weekly Shounen Jump derigisinde 1997 yılından beri yayınlanan One Piece mangakası Eichiro Oda ile çarşamba günü bir röportaj yapıldı.

One Piece‘e daha fazla ekleme hikaye yapmayacağını söyleyen Eichiro Oda, One Piece için “% 65”‘i bitti şeklinde demeç verdi. Ayrıca bundan sonra manga çizmeye devam ederse , çizeceği eserlerin uzun soluklu olmayacağını da ekledi. 

 

Bildiğimiz üzere One Piece 1997 yılından beri Weekly Shounen Jump dergisinde yayınlanıyor. 1999 yılından beri TOEI animasyon şirketi animenin prodüktörlüğünü üstlenmiş durumda. Yayınlandığı kanal Fuji TV ise bu hafta 751. bölümü ekranlarında ağırlayacak.

Daha bir çok filmi,oyunu kısa videoları olan bu harika anime için adım adım sona yaklaşıyoruz gibi gözüküyor. Büyük bir fanı olarak çok üzüldüğümü söylemek istiyorum. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? 

Hakkında Tsunade

 • Burak Ayyıldız

  Mantıklı düşünelim. Mangası 800 lerde ve bu %60 demek oluyorsa önümüzde daha 300 den fazla bölüm var. Tam düzgün hesaplanadım ama sonuç ortadaki daha en az 5-6 yılı var.

 • Mehmet

  10 Yıl Daha Gider

 • Aydın Aslan

  Bu serinin neredyse hepsini izledim adam bir ömür harcamış neredeyse 19 yıldır var bu anime ama çok yine izlemeye devam 🙂

 • MTG

  hayır olamaaazz bitemeezzz

 • Muhammed Aytan

  derin bir boşluğa düştüm one piece bitince animelere sevgim %70 azalır her zaman çıktığı dakiksında izlemeye can attığım tek şey tek tesellim buzamana kadar 17 yıl çıktıysa en azından yıllarca daha sire ama yinede keşke bende 30 yıl daha oynasa mangası çıksa 🙁

Share This