Perşembe , 8 Aralık 2016

Death Note’un Hollywood Filmi Geliyor!

Tarihin en güzel animeleri ve mangaları aralarında gösterilen Death Note ailesinin namını her biri duymuştur. 2003-2006 aralarında 13 ciltlik tek manga olarak meydana çıkan, 2006-2007 aralarında 37 bölümlük anime olarak yayımlanan Death Note‘un bugüne civarı Japon imalatı 3 filmi çekilmişti: Death Note (2006), Death Note: The Last Name (2006) ve L: Change the World (2008).

Death Note'un Hollywood Uyarlaması Geliyor!

Oldukça kocaman hayran kitlesine sahip meydana gelen Death Note‘u Hollywood’un tek zaman uyarlamak isteyeceğini kesinlikle her biri ihtimal ediyordu. İşte o beklenen an geldi! Death Note‘un Hollywood uyarlamasını You’re Next (201talternatif), The Guest (2014) filmlerinin yönetmeni Erkek Wingard yönetecalternatif. Filmin Deadpool benzeri R-Rated olacağı söyleniyor.

Death Note'un Hollywood Uyarlaması Geliyor!

Death Note’un efsane karakteri Yagami Light (Kira)’yı en nihai Paper Towns (2015) filminde başrol olarak izlediğimiz Nat Wolff canlandıracak. Misa Amane rolüne ise The Leftovers dizisinde “Jill Garvey” olarak izlediğimiz Margaret Qualley dünya verecalternatif. L’i canlandıracak aktör ise artık belli değil.

Death Note'un Hollywood Uyarlaması Geliyor!

Hakkında Fx

Marmara üniversitesi. Blog Yazarı. Sayfa Yöneticisi.
  • İsmail

    En sevdiğim anime tekrar izleyesim geldi 🙂

  • Hasan

    Dead Note gerçekten kaliteli bir anime.. Psikoloji sevdiğim için izlemiştim.Yeniden izlemek yerine filmini izlerim artık 🙂

Share This