,

Active Raid 2 İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı


Active Raid resmi web sitesi serinin ikinci kısmı için opening parçasını da içeren bir tanıtım videosu yayınladı. Yayınlanacak olan nin adı Active Raid Second –Active Raid: Kidō Kyōshūshitsu Dai-Hakkei 2nd – olacak. Yayınlanan videoda hem geri dönen karakterlere hem de yeni karakterlere yer verildi.

İşte yayınlanan video :

Yeni katılacak karakterlerin kadrosu şu şekilde :

  • Yukari Tamura – Emilia Edelman
  • Satomi Arai – Abigail Martinez
  • Aimi Tanaka – Marimo Kaburagi
  • Sho Hayami – Kyōkai-sama

Tanıtım videosunda dinlediğiniz gibi opening parçası olan “Cerulean Squash” şarkısını Yuka Aisaka seslendirdi. Liko karakterinin seslendirmeni olan Tomoyo Kurosawa ise ending parçasıField Trip!!” ‘i seslendirdi.

Animenin hikayesi şu şekilde :

Hikaye Tokyo‘nun bataklığa sürüklenen bir yerinde kurgulanmaktadır. Özel Asayiş Bölümü Üçüncü Mobil Sekizinci Hücum Birimi veya daha çok bilinen isimleriyle “Sekizinciler” ekibinin başından geçen olaylar ana temamız (Biri Arka Sokaklar mı dedi ? 😀 ). Yardımcı Detektif Asami Kazari 8. birimi denetlemek ve hakkında rapor yazmak üzere ekibe atanır. Aslında esas amaç bu özensiz, gelişigüzel ve adalet anlayışı kıt olan grubu adam etmektir.

Animenin yayınlanma tarihi 12 Temmuz olarak duyuruldu. Bu Temmuz ayı anime severler için bayağı meşgul geçecek gibi görünüyor.